Deykim

New Generation of Talent Program

Bu ilan kapandı.

Aranan Nitelikler

KİMLER BAŞVURABİLİR VE BAŞVURU ŞEKLİ

 

2017 yılı itibari ile Üniversitelerin Kimya,Makine.Endüstri,İnşaat ve Finans bölümlerinde okuyan 4.sınıf öğrencilerine yönelik uzun dönem bir staj programıdır.Programın amacı DOĞUŞ grubunda mezun olduktan sonra yeni mezun program sürecine dahil olabilmeleri için yetiştirmek ve yüksek performans gösteren adayların istihdamını sağlamaktır.
6 ay sürecek NEW GENERATION OF TALENT PROGRAM ‘ına dahil olan adaylar farklı birimlerde staj fırsatı yakalaya bileceklerdir.Bu süreç aynı zamanda eğitim ve gelişimlerine de katkı sağlayacaktır.Türkiye’nin eğitim alanında başarılı üniversitelerin lisans programlarında 4. Sınıf öğrencisiysen ya da lisansüstü programlarına devam ediyorsan program sürecinde değerlendirilecektir

Staj Tanımı

DOĞUŞ Grubu olarak ‘’NEW GENERATION OF TALENT PROGRAM’’ ile gelecekteki liderleri,yöneticileri yetiştirmek ve insan kaynağı kalitesini arttırmak amacı ile potansiyeli yüksek yeni mezunları bünyemize katmayı hedefliyoruz.
NEW GENERATION OF TALENT PROGRAM’ı ile Grup stratejileri doğrultusunda iş hayatına yönelik farklı bölümleri içeren bir gelişim yolculuğu başlar.

Staj Detayı

Konum
Yenimahalle, Ankara
Departman
Genel Müdürlük
Staj Türü
Global Internship
Yayınlanma Tarihi
29 Aralık 2016
Son Başvuru Tarihi
14 Ocak 2017
Değerlendirme Tarihi
29 Ocak 2017
Maaş
Maaşlı
Alınacak Stajyer Sayısı
5 Kişi
Staj Dönemi
Uzun Dönem