Etkinlikler’e Geri Dön

Crowdfon Kurucusu Savaş Unsal ile Kitlesel Fonlama Platformları

Bir Konu Bir Konuk'un Ocak Ayı Konuğu: Crowdfon Kurucusu Savaş Ünsal

''Bir Konu Bir Konuk'',  2017 yılının ilk etkinliğinde katılımcılarını Crowdfon Kurucusu Savaş Ünsal ile buluşturuyor. 17 Ocak Salı günü ''Girişimciler için alternatif kaynak: Kitlesel Fonlama Platformları'' konusunda yapılacak söyleşide 20 katılımcı seçilerek içlerinden bir kişiye de proje sunumu olanağı verilecek.

''Bir Konu Bir konuk'', "Bilgin Sermayen, Merakın Tutkun Olsun" sloganıyla Ocak ayında katılımcıları ve Crowdfon Kurucusu Savaş Ünsal ile Kitlesel Fonlama Platformlarını değerlendiriyor. ''Bir Konu Bir konuk'' konuğu Savaş Ünsal, kariyerine sistem analisti olarak İstanbul Koç-Burroughs’da başladı. Kanada’da General Motors ve Bell Canada şirketlerindeki görevleri sonrasında Malezya Telekom'da Genel Müdür Yardımcılığı'na yükseldi ve kendi danışmanlık şirketini kurarak IBM, Fujitsu, Andersen Consulting gibi uluslararası büyük firmalara Sistem Yönetim Danışmanlık hizmeti sağladı. Sonrasında Kuala Lumpur’daki Dünya'nın en yüksek ikiz kulelerinin Data ve Ses Sistemleri Planlaması ve Uygulamasından sorumlu Proje Müdürü olarak Malezya’daki son görevini tamamlamıştır. 1997 yılında Türkiye’de Turkcell’de Teknik Direktör olarak göreve başladıktan sonra iki yıl içinde 700,000 GSM abonesinden, 5.5 milyon abone trafiği için gerekli kaliteli altyapıyı tamamlamıştır. Bu süreçte Turkcell, Çin Telekom’dan sonra Dünya'da GSM altyapısını en hızlı gerçekleştiren ikinci şirket durumuna geldi. ''Bir Konu Bir konuk'' konuğu, Superonline’ın Genel Müdürü olarak atandıktan sonra Superonline’ı Türkiye Pazarında Lider Bireysel ve Kurumsal İnternet Servis Sağlayıcı pozisyonuna getirmiş, 2000 senesinde Roma ISP Forum’unda SuperonlineAvrupada En İyi ISP” ödülüne laik görülmüştür. Superonline'ın tekrar TURKCELL bünyesine katılmasından sonra, Savaş Ünsal Superonline Yönetim Kurulundaki görevinden Mayıs 2010 itibariyle ayrılarak, kurucusu olduğu İCE İletişim Hizmetleri Ltd. şirketinde Yönetim Danışmanlığı hizmetleri vermektedir. Ayrıca Türkiye Melek Yatırımcılar Derneği (TBAA.org) Başkan Vekili, Reengen Enerji Teknolojileri A.Ş.(Reengen.com) Yatırımcısı ve Yönetim Kurulu Başkanı olan Crowdfon Kurucusu Savaş Ünsal ile Bir Konu Bir Konuk Ocak ayı söyleşisi 19:00-21:00 saatleri arasında StartersHub'ta gerçekleştirilecek.

Katılımcılar arasından projesini Crowdfon Kurucusu Savaş Ünsal 'a sunmak isteyen kişilerin kayıt formunu doldurduktan sonra kayit@birkonubirkonuk.com.tr adresine kendisini ve projesini anlatan bir mail atması gerekiyor. Eleme sonrası katılımcılardan bir kişi sunum şansı kazanacak. 

Staj yerini bulmaya hazır mısın?

Hemen Başlayın